Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1961

Olje på lerret
40x48
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -61

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering