Krohg, Guy(1917-2002)
Laurbærkrans 1962
Blandingsteknikk, materialarbeid, collage
27,5x42,5
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1962
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
27,5x42,5
Vurdering
NOK 3 000–4 000