Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Guy (1917-2002)
Laurbærkrans 1962

Blandingsteknikk, materialarbeid, collage
27,5x42,5
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1962

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–4 000