Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Krohg, Guy(1917-2002)
Laurbærkrans 1962

Blandingsteknikk, materialarbeid, collage
27,5x42,5
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1962

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00