Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Guy (1917-2002)
Kvinnehode i profil 1958

Blandingsteknikk og sand på papir, lysmål
44x34,5
Signert og datert oppe t.v.: Guy Krohg 1958

Montert på huntonittplate: 65x55,5.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000