Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Esdaile, Peter (1947-)
Figurkomposisjon 1983

Gouache på papir
57x76
Signert og datert nede t.h.: P Esdaile 83

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering