Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Warsinski, Richard(1937-1996)
Medusa V

Olje på lerret
65x57
Signert nede t.h.: R W

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00