Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Jente med vannåk og gutt som fisker
Olje på lerret
127x102
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
127x102
Vurdering
NOK 150 000–200 000