Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Jente med vannåk og gutt som fisker

Olje på lerret
127x102
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 180 000