Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Jente med vannåk og gutt som fisker

Olje på lerret
127x102
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 180 000