Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Gram, Gyda (1851-1906)
Liten pike med pærer 1875

Olje på lerret
34x29
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Gyda Dahm München 1875.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000