Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Gram, Gyda(1851-1906)
Liten pike med pærer 1875

Olje på lerret
34x29
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Gyda Dahm München 1875.

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000