Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Dahl, Hans (1849-1937)
To jenter og mann seilende i oselver

Olje på lerret
85x146
Signert nede t.v.: Hans - Dahl Berlin.

UTSTILT:

Galerie.....Vecchio, Leipzig

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 150 000 med forbehold