Dahl, Hans(1849-1937)
To jenter og mann seilende i oselver
Olje på lerret
85x146
Signert nede t.v.: Hans - Dahl Berlin.
Galerie.....Vecchio, Leipzig
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 150 000 med forbehold