Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Dahl, Hans(1849-1937)
To jenter og mann seilende i oselver

Olje på lerret
85x146
Signert nede t.v.: Hans - Dahl Berlin.

Galerie.....Vecchio, Leipzig

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 150 000 med forbehold