Aulie, Reidar(1904-1977)
Maskinrom 1930
Olje på lerret
115x100
Signert og datert nede t.h.: Aulie 30
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie "Maskinrum"".
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 130 000