Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Maskinrom 1930

Olje på lerret
115x100
Signert og datert nede t.h.: Aulie 30

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie "Maskinrum"".

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 130 000

LITTERATUR: Ole Rikard Høisæther: Reidar Aulie Kunst og Kamp, Oslo 1998, variant fra samme år avbildet s. 34.