Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Morgentog

Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Aulie

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie - Morgentog 1953".

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000