Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Morgentog

Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Aulie

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie - Morgentog 1953".

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000