Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Arbeidere

Olje på lerret
78x93
Signert nede t.h.: Aulie

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000