Aulie, Reidar(1904-1977)
Arbeidere
Olje på lerret
78x93
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
78x93
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering