Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Arbeidere

Olje på lerret
78x93
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000