Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Ved Østersjøen 1886

Olje på lerret
26x40
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 86

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen av kunstneren: "Am Ostsee von Hans Gude", stemplet: "Berlin W.".

Haverkamp: 861.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000