Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Ved Østersjøen 1886
Olje på lerret
26x40
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 86
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen av kunstneren: "Am Ostsee von Hans Gude", stemplet: "Berlin W.".
Haverkamp: 861.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000