Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Ved Østersjøen 1886

Olje på lerret
26x40
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 86

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen av kunstneren: "Am Ostsee von Hans Gude", stemplet: "Berlin W.".

Haverkamp: 861.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering