Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk elvelandskap

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Bildet er malt i Dieppe-tiden, 1894 til 1898.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 310 000