Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk elvelandskap

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Bildet er malt i Dieppe-tiden, 1894 til 1898.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 310 000