Katalog
Høstens Utvalgte, del 1

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Siste innleveringsdag Høstens Utvalgte del 2: tirsdag 9. november

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap

Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Kommer for salg onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering