Thaulow, Frits(1847-1906)
Elvelandskap
Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på plate
32x40
Vurdering