Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Elvelandskap

Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 72 000