Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap

Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000