Brann
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 643x820 mm, Motivet: 540x740 mm
Usignert
1920
Woll 647.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 600–7 800EUR 5 000–7 000
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 50 000