Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Brann

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 643x820 mm, Motivet: 540x740 mm
Usignert

1920
Woll 647.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 5 600–7 800 EUR 5 000–7 000