Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Brann

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 643x820 mm, Motivet: 540x740 mm
Usignert

1920
Woll 647.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 600–7 800EUR 5 000–7 000

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Tilslag NOK 50 000