Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Skogen

Litografi trykket i svart på tykt gråhvitt papir
Arket: 412x547 mm Motivet: 330x420 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-1909
Woll 342. Fra Alfa og Omega-serien.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 16 700–22 300 EUR 14 900–19 900