Cally Monrad
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 524x680 mm, Motivet: 480x580 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1912
Woll 401.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 500–6 700EUR 4 000–6 000
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 86 000