Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Cally Monrad

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 524x680 mm, Motivet: 480x580 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1912
Woll 401.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 500–6 700 EUR 4 000–6 000