Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Fru Schwarz

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 536-542x375-385 mm Motivet: 270x245 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1906
Woll 282.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 700–8 900 EUR 6 000–7 900