Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Fru Schwarz

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 536-542x375-385 mm Motivet: 270x245 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1906
Woll 282.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 700–8 900EUR 6 000–7 900

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Tilslag NOK 101 000