Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Grønt løv Tjøme 1961

Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 61.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1961 kat.nr. 47.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000