Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinneportrett

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 502x376 mm Motivet: 385x267 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 644.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 70 000 USD 7 800 EUR 7 000