Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Grande, Severin (1869-1934)
Oppstilling med blomster i krukke og epler 1918

Olje på lerret, oppklebet på plate
40x39
Signert og datert nede t.h.: S Grande -18

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000