Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt japanpapir
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 800–10 000 EUR 7 000–8 900