Innlevering pågår
Kunst på papir

Nettauksjon 19. november – 1. desember

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler i Gamle Logen.

Kleiva, Per (1933-2017)
Amerikanske sommarfuglar 1971

Serigrafi
Lysmål: 92,5x70 Arket:
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -71

Nummerert nede t.v.: 58/175
Påtegnet med tittel nede på midten.

Kommer for salg 19. november – 1. desember