Kleiva, Per(1933-2017)
Amerikanske sommarfuglar 1971
Serigrafi
Lysmål: 92,5x70 Arket: 99,5x75
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -71
3 horisontale bretter i v. marg løper inn i motivet L: 14-16 cm.
Nummerert nede t.v.: 58/175
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 112 000