Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Stigende og fallende 1970

Serigrafi
Arket: 60,5x61 , Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -70

Påtegnet nede t.v.: serigrafi. prövetrykk
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 10 000