Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Ein vakker dag skal du sjå 1973

Serigrafi
Lysmål: 81x64, Motivet: 74,5x63
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -73

Nummerert og påtegnet nede t.v.: serigrafi 112/175 e.t
Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000