Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Christianiafjorden 1876

Olje på lerret
37x72
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1876

Antagelig Haverkamp 653.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00