Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Christianiafjorden 1876
Olje på lerret
37x72
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1876
Antagelig Haverkamp 653.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Olje på lerret
37x72
Antagelig Haverkamp 653.
Vurdering
NOK 200 000–300 000