Katalog
Høstens Utvalgte, del 1

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Siste innleveringsdag Høstens Utvalgte del 2: tirsdag 9. november

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Christianiafjorden 1876

Olje på lerret
37x72
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1876

Antagelig Haverkamp 653.

Kommer for salg onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000