Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Bergslien, Nils (1853-1928)
Fint besøk 1880

Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1880.-

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 92 000