Bergslien, Nils(1853-1928)
Fint besøk 1880
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1880.-
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 92 000
Olje på lerret
60x50
Vurdering