Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Fint besøk 1880

Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1880.-

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 92 000