Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Storn, Willi(1936-)
To mennesker 1990-91

Olje på papir, lysmål
97x66
Signert og datert nede t.h.: 21.V.90 og 9.IV.91 Storn

Påtegnet nede på arket: Sjelen krever bevegelse, ellers blir smerten uutholdelig.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00