Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Vemren, Hilde (1953-)
Tivolidukke med hoff

Olje på lerret
130x98
Signert nede t.v.: H. Vemren

Påtegnet med tittel og signert, på baksiden av blindrammen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000