Katalog
Høstens Utvalgte, del 1

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Siste innleveringsdag Høstens Utvalgte del 2: tirsdag 9. november

Lund, Henrik (1879-1935)
Kveld i hagen

Olje på lerret
121x150
Usignert

Påtegnet med tittel på tysk på baksiden, på blindrammen: "Abend im Garten".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 33 med tittel: "Hans Jæger i haven".

Kommer for salg onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000