Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Rian, Johs. (1891-1981)
Tanja 1972

Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Tanja" 30. august 1972 J. Rian".

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000