Rian, Johs.(1891-1981)
Tanja 1972
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Tanja" 30. august 1972 J. Rian".
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000