Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Utsikt fra et vindu med grener av en humleplante utenfor

Olje på lerret
36,5x30,5
Signert nede t.h.: C K

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 66 000