Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Krohg, Christian (1852-1925)
Utsikt fra et vindu med grener av en humleplante utenfor

Olje på lerret
36,5x30,5
Signert nede t.h.: C K

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 66 000