Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på plate
50x63
Signert nede t.v.: Gunnar S.G.

Påtegnet på baksiden av rammen "Gunnar S. Gundersen nr. I" og på lapp "Kat.nr. I".

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 51 000