Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på plate
50x63
Signert nede t.v.: Gunnar S.G.

Påtegnet på baksiden av rammen "Gunnar S. Gundersen nr. I" og på lapp "Kat.nr. I".

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 51 000