Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
By-sne

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 130 000