Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Hagen, Else (1914-2010)
By-sne

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000