Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Diriks, Edvard (1855-1930)
Kvinneakt

Olje på plate
38x27
Signert nede t.v.: Diriks

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500