Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Merton, Erling (1898-1967)
Blomstereng 1942

Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.h.: E Merton 42

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000