Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
Arket: 70,5x77 Motivet: 52,5x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert nede t.v.: 132

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Tilslag NOK 360 000