Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Frich, Joachim (1810-1858)
Landskap med mennesker i robåt 1856

Olje på lerret
38x47,5
Signert og datert nede t.h.: Frich 1856

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 84 000