Frich, Joachim(1810-1858)
Landskap med mennesker i robåt 1856
Olje på lerret
38x47,5
Signert og datert nede t.h.: Frich 1856
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 84 000
Olje på lerret
38x47,5
Vurdering