Munthe, Ludvig(1841-1896)
Vinterlandskap med folkeliv, aftenstemning 1873
Olje på lerret
37x58
Signert og datert nede t.v.: L. Munthe. 73
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
37x58
Vurdering