Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Vinterlandskap med folkeliv, aftenstemning 1873

Olje på lerret
37x58
Signert og datert nede t.v.: L. Munthe. 73

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000