Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Vinterlandskap med folkeliv, aftenstemning 1873

Olje på lerret
37x58
Signert og datert nede t.v.: L. Munthe. 73

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000