Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Kystlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
47x77
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen -1880.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 800