Borgen, Fredrik(1852-1907)
Kystlandskap med folkeliv 1880
Olje på lerret
47x77
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen -1880.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 800
Olje på lerret
47x77
Vurdering