Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Vinterlandskap med folkeliv 1877
Olje på lerret
19x40
Signert nede t.h.: -N Ulfsten
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Paris 77.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
19x40
Signert nede t.h.: -N Ulfsten
Vurdering