Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Vinterlandskap med folkeliv 1877

Olje på lerret
19x40
Signert nede t.h.: -N Ulfsten

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Paris 77.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 5 000