Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Vinterlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
66x85
Signert og datert nede t.v.: Jörgen Sörensen 1880

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 10 000