Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Vinterlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
66x85
Signert og datert nede t.v.: Jörgen Sörensen 1880

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000