Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Picasso, Pablo (1881-1973)
Aquatint 20 juillet 1968 II

Radering
Arket: 25x28,5 Motivet: 6x8,5
Datert i platen oppe på midten: 20.7.68 II.
Signert nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 6/50

Bloch 1691.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering