Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Onsager, Søren (1878-1946)
Atelierinteriør med modell 1936

Olje på lerret
58x56
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 36

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000