Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Onsager, Søren (1878-1946)
Ved speilet 1923

Olje på lerret
64x79
Signert og datert nede t.h.: Sören Onsager 1923

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering