Onsager, Søren(1878-1946)
Ved speilet 1923
Olje på lerret
64x79
Signert og datert nede t.h.: Sören Onsager 1923
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Olje på lerret
64x79
Vurdering