Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Klovnen 1947

Olje på lerret
60x50
Dobbeltsignert og datert nede t.v. og t.h.: Erik Harry Johannessen 1947

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 16 500