Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Klovnen 1947

Olje på lerret
60x50
Dobbeltsignert og datert nede t.v. og t.h.: Erik Harry Johannessen 1947

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 16 500