Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Klovnen 1947
Olje på lerret
60x50
Dobbeltsignert og datert nede t.v. og t.h.: Erik Harry Johannessen 1947
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på lerret
60x50
Vurdering