Sydlandsk landskap 1963
Olje på lerret
59x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 63.
Dedikasjon over signaturen: Til Alf fra Jakob.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Olje på lerret
59x70
Vurdering