Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sydlandsk landskap 1963

Olje på lerret
59x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 63.

Dedikasjon over signaturen: Til Alf fra Jakob.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00