Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Strømme, Olav (1909-1978)
Komposisjon 1975

Olje på plate
31x33
Signert og datert nede t.h.: O Strømme -75

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 7 000