Strømme, Olav(1909-1978)
Komposisjon 1975
Olje på plate
31x33
Signert og datert nede t.h.: O Strømme -75
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
31x33
Vurdering