Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Kvinner og menn med luttspiller 1972

Blandingsteknikk
Lysmål: 78,5x64
Signert og datert nede t.h.: Th. RIttun 1972

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 18 000