Vinjum, Johannes(1930-1991)
Badere
Olje på lerret
34x41
Signert nede t.h.: Vinjum
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
34x41
Signert nede t.h.: Vinjum
Vurdering