Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Badere

Olje på lerret
34x41
Signert nede t.h.: Vinjum

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000