Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Vinjum, Johannes(1930-1991)
Badere

Olje på lerret
34x41
Signert nede t.h.: Vinjum

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000